Karrier

Kedves Látogatónk!

A Gádoros és Vidéke Takarékszövetkezet az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

JOGI REFERENS

Feladatok:

  • szerződések, belső szabályzatok véleményezése, elkészítésének támogatása
  • központi és hálózati egységek részére jogi tanácsadás nyújtása
  • work-out tevékenység ellátása, támogatása
  • panaszügyek jogi támogatása
  • bíróságok és hatóságok előtti képviselet támogatása
  • adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésének támogatása

Elvárások:

  • jogász végzettség (egyetemi diploma)
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • önálló és precíz munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság

Előny jelent:

  • pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ECDL ismeretek

Munkavégzés helye: Gádoros/Békéscsaba
Amit kínálunk:

  • munkaviszonyban történő munkavégzés
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 15.
Fényképes önéletrajzokat a kozpont@gadorostakarek.hu e-mail címre kérjük elküldeni
Munkakezdés: 2017. szeptember, október

Lábléc - közérdekű információk